NOVINKY PRO VÁS NA ROK 2011

Tisk Email
  1. Prodáváme  nové motorové krosny  firmy NIMBUS-PARAMOTORS Nimbus2B-Thor_Polinia JENIFER a zůstáváme věrní
    tradičním produktům  firem NIRVANA a padákům  MAC-PARA.
  2. Vše pro Vás máme kdykoli k VYZKOUŠENÍ.
  3. Právě jsme dokončili TRENAŽERY (simulátory) STARTU pro bezpečný nácvik startů až do fáze odpoutání od země a to s nastartovanou motorovou krosnou. Toto zařízení eliminuje nebezpečí poškození motorové krosny, případně zranění v průběhu Vašich prvních nejistých startů. Je ideální pro nastavení Vaší pohonné jednotky a to jak nastavení pozice pilota proti krosně tak i nastaveni čistého chodu a tahu motoru. Na tomto Ltan0027trenažéru změříme i tah vašeho motoru(vrtule) ve skutečně reálné letové pozici.
  4. I pro tříkolkáře máme trenažér pro nácvik bezpečných startů a přistání.
  5. Vyvinuli jsme a používáme dálkové OVLÁDÁNÍ ZAPALOVÁNÍ na školních krosnách a tím se stává start i přistání daleko bezpečnější.
  6. Pro výcvik používáme nové KROSNY S ROBUSTNÍM OCHRANNÝM RÁMEMUčebna
  7. Dostavěli jsme VLASTNÍ UČEBNU na letišti v Josefově.
  8. Máme velkou a příjemnou DÍLNU, kde provádíme opravy, servis a vývoj Vztuhykrosen a tříkolek.
  9. V těsné spolupráci s firmou MAC-Para vyvijíme NOVÝ SPECIALNÍ MOTOROVÝ PADÁK, ve kterém bude využita nejmodernější technologie vyztužení náběžné hrany tuhými elementy z PVC. Více zde